SLUŽBY


Pedikúra mokrá:

Mokrá pedikúra pozostává z kúpeľa nôh, s prídavkom morskej soli, ktorej úlohou je zmäkčenie kože chodidiel, úprava nechtov, pilovanie nechtov, zatláčanie kožtičky okolo nechtu, vyčistenie nechtu, odstránenie zhrubnutej odumretej kože chodidiel, prípadne ošetrenie pľuzgierov, zarastajúcich nechtov čo kurích ôk.

Modelovanie /gél na nohy/:

Modelovanie gélových nechtov na nohách už nie je žiadnou novinkou. Výsledkom sú krásne upravené nechty, všetky v jednej dĺžke a ich prirodzený vzhľad. Takto upravené nechty vydržia cca 5 týždňov.

Relaxačná masáž chodidiel:

Je to príjemná forma relaxácie a jednoduchý spôsob ako dosiahnuť celkové uvoľnenie. Pôsobí proti stresu, zmierňuje depresiu, úzkosť. Dotyk rúk pôsobí uvoľňujúco nielen na vaše telo ale aj na vašu myseľ a pohladí aj vašu dušu. Masáž vám bude spríjemnená relaxačnou hudbou, šálkou čaju v príjemnom prostredí.

Wellness:

Nechajte si svoje nohy rozmaznávať. Wellnes pedikúra pre dámy a pánov prináša neočakávaný zážitok, úľavu a absolútny relax pri jemnej vôní a sviečok. Wellness pedikúra je určená na dokonalé osvieženie, regeneráciu, skrášlenie nôh v tichom atmosferickom prostredí. Je doplnená o služby a produkty, po ktorých budú nohy maximálne zrelaxovane. Ide o navodenie dobrého pocitu, pohody a kvalitného žitia.

Modelovanie gélových nechtov:

Nie každého z nás príroda obdarila prirodzene peknými a pevnými nechtami. V takomto prípade sa volí nechtová modelácia . Nechty nadobudnú pekný tvar, novú dĺžku, vzhľad a PRESTANU SA ROBIT ZADERY! Gélové nechty sú vhodne pre ľudí, ktorí majú vlastne nechty lámavé, krehké alebo si ich OHRÝZAJU a pri tom túžia po dlhších a pevných nechtoch.

Modelovanie acrylových nechtov:

Acryl bol prvým materiálom, ktorým sa začali predlžovať nechty. Sú pevnejšie a tvrdšie ako gélové. Odporúčame ich tým zákazníčkam, ktoré pri práci namáhajú ruky a nechty. Pri zdobení acrylových nechtov, taktiež môžeme využiť 3D zdobenie / môžeme vymodelovať krásne kvetinky, listy a pod./.

Zdobenie - Lakovanie:

Nechty sa môžu zdobiť podľa ročných období , podľa udalostí /svadby, plesy a pod. / Aj do zdobenie nechtov sa premietajú aktuálne trendy, ale je aj dôležité, aby Vám zvolený štýl slušal k vašej osobnosti. Pri zdobení nechtov je treba brať zreteľ aj na vaše povolanie. Nie vždy je vhodne pestré a nápadné zdobenie nechtov.

Spevnenie prírodných nechtov gélom:

Táto služba sa ponúka zákazníčkam, ktoré majú pekne a zdravé svoje nechty, ale nemajú ich natoľko pevne aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava prírodných nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku. Táto úprava vydrží minimálne 3 týždne.

Japonská manikúra:

Je čistá prírodná technika úpravy nechtov. Nechty sú ošetrené špeciálnou pastou /včelí vosk/, ktorá leští a vyživuje zároveň. Nechty sú prekrvené a pripravené na zdravý rast. Tento spôsob ošetrenia je vhodný aj pre mužov.

Suchá manikúra:

Spočíva v ošetrení kožtičky okolo nechtov, úprave tvaru a dĺžky nechtov, v masírovanie špeciálneho výživného olejčeka do nechtovej platničky, preleštenie a nalakovanie výživným lakom. V hodná pre normálne neproblematické nechty.

Mokrá manikúra:

V hodná pri problematických kožtičkách okolo nechtov. Pôsobením teplého roztoku dochádza k zmäkčeniu a vyživeniu kožtičiek okolo nechtov, ktoré sa následne ošetria a aplikuje sa postup suchej manikúry podľa výberu.

Parafínový zábal:

Upravené ruky, to neznamená len krásne nechty, ale aj svieža pokožka. Odborníci na to vymysleli tkz. Parafínový zábal, ktorí zvyšuje cirkuláciu krvi, blahodarne pôsobia na kožu a dokonale ju hydratujú. Okamžite vracajú pokožke jemnosť, hebkosť a pružnosť.

Masáž rúk:

Je zameraná na prekrvenie rúk, pomáha odstraňovať stres, napätie a navoniť pocit uvoľnenia, osvieženia. Suchej, popraskanej a ochabnutej kože pomáha stať sa hydratovanou a sviežou.